Milé ženy,

 

velmi děkuji za všechny vaše projevy spokojenosti, přízně, vaši podporu a sdílení vašich zkušeností

a prožitků ve spojení s tím, co v Živě zažíváte a jaké pozitivní změny ve vašich životech,

třeba ve spojení se cvičením Hormonální jógy, k vám přicházejí.

Za všechny vaše ohlasy jsem velmi vděčná a násobí moji radost, kterou mi moje práce přináší.

O pár takových vašich sdílení se zde ráda podělím.

 

S vděčností

Šárka

 

 

Ahoj Šárko,

už dávno jsem ti chtěla napsat. Byla jsem na tvém kurzu, po půl roce snažení o miminko a potom po půl roce cvičení hormonální jógy jsme čekali Adámka 😊 Moc děkuji za velmi příjemný kurz, byla jsem hrozně nervózní z cizích lidí, ale s tebou a ostatníma ženama to bylo super. Po porodu jsem se ke cvičení vrátila, třeba mi to pomůže při dalším mimču 😉

Měj se moc krásně a hlavně pevné zdraví.

B.

 

 

Šárko, začala jsem opět cvičit asi po roce od porodu.. Zlobila mě hodně psychika.. Po dvou měsících bylo skoro po problémech.. Teď jen občas..Menstruace nevím jak přichází.. Žádné nafouklé břicho, žádná bolest, mírná, 4dny a dost. Ne jako před tím.. Hotová Niagara.. Musím ovšem cvičit každý den.. Jak vynechám hned to na sobě citim... Každý den děkuju osudu, že mě zavál k tobě na kurz, děkuji tobe i Dinah.

A.

 

 

Šárko, moc vzpomínám na červenec, kdy jsem u tebe byla na kurzu hormonální jógy. Od té doby cvičím pravidelně. Za poslední rok jsem nevynechala ani den. Hormonální jóga je úžasná. Děkuji za setkání s tebou, máš úžasnou energii.

H.

 

 

Ahoj Šári,

děkuji za email s pozváním na opakovací lekce hormonální jógy. Šári, nevím, co zafungovalo, ale jsem těhotná 7. týden! Pravidelně jsem cvičila doma hor. jógu každý den a hle po 9 letech zázrak! Tak jsem Ti chtěla moc poděkovat, možná to všechno pomohlo. Hormonální jógu teď asi cvičit nemohu, ale doufám, že se k ní časem vrátím, protože si myslím, že to byl pro mě poslední článek do skládačky a jsem nesmírně vděčná, že jsem se k ní dostala a že jsem k tomu měla tak skvělou učitelku. Šári, přeji hodně úspěchů a já ze srdce děkuji za Tvůj milý, jemný a pozitivní přístup.

L.

 

 

 

 

Také bych se ráda podělila o svou zkušenost s HJ. 😊
Po 5letech a několika ivf neúspěších jsem si v prosinci loňského roku řekla, že tudy asi cesta nevede... Oteklá, přehormonovaná, bez menstruace a zklamaná. A pak to začalo... Přihlásila jsem se na kurz HJ k Šárince do studia Živa 😍 Postupně jsem se učila, jak správně dýchat, relaxovat a uvolňovat své tělo. Díky sestavě jsem i pochopila, jak je tělo propojené a jak hormony ve všech orgánech fungují. 🙏 Po nějaké chvíli a častějším cvičeni...  i doma ...jsem už zvládla svíčku s přehledem (na začátku jsem nevyhoupla ani zadek🤣) Asi po pul roce přišel ten onen den, kdy jsem začala menstruovat 💓Ještě v kombinaci s nějakými bylinkami, macou a akupunkturou. Menstruace přišla již 2x zcela bezbolestně, a tak proste krásně a sama. 🙌 Proto ŽENY, nikdy není pozdě a je důležité neztratit naději. Naše tělo vi, jak má fungovat, když se o něj správně a s Láskou staráme. Děkuji Šárince a studiu Živa za krásné průvodcování na mé cestě.  🙌💓🙏  Moc ráda do studia docházím doteď 😉

N.

 

 

 

Ahoj Šárko,

ráda bych Ti objasnila ten nejkrásnější důvod své absence na hodinách hormonální jógy, jmenuje se Štěpánek. 💙 Děkuju za pomoc. Jsi ženou na právem místě, můj den jsi vždy rozjasnila a prozářila pozitivní energií. Doufám, že se máš také tak hezky.

S přáním všeho dobrého
L. 😘

 

 

 

"Ahojky Šárko, cvičení se daří, díky němu se mi podařilo po roce krásně se vyspat, moc mi to pomohlo, přináší mi hodně pozitivního."

M.

 

 

Milá Šárko,

jsem Ti velmi vděčná za skvělou lekci...pokaždé mě velmi překvapí, jak při stále stejném cvičení dochází ke zcela jiným vjemům a pocitům a naprosto odlišným zkušenostem...velmi mě to baví. Hormonální jóga v Tvém podání je naprosto úžasná zkušenost a já jsem Ti skutečně hluboce vděčná.

S láskou a vděčností

E.