Milé ženy,

 

 

PÁNEV je kolébkou života nás všech a v pánvi nás žen opět může další život vzniknout. Ale bez svého DNA by pánev nemohla své důležité poslání plnit. Přesto tuto tak důležitou součást našeho těla ne příliš známe a často ji nevnímáme tak, jak by si zasloužila a jak my samy potřebujeme. 

Náš život se neděje a nemá dít jen "v naší hlavě", ale také v našem těle. V obohacujícím spojení s ním.

 

Tajemství pánevního dna, semináře a kurzy, jsou takovým návratem domů, do základny našeho těla, ve které vzniká sám život a kde je ukryté centrum našeho ženství.

  

A jaké objevy na této cestě na vás čekají?

  • Objevíte svaly pánevního dna ve svém těle a naučíte se s nimi správně pracovat. Jako součást hlubokého stabilizačního systému těla je pak budete umět využívat jako oporu svého těla nejen při cvičení, sportu, ale hlavně při zcela obyčejném pohybu v běžném životě. A pomůžete tak svým zádům, aby nebolela.
  • Zjistíte, jak souvisí stav pánevního dna s obtížemi, jako jsou inkontinencepremenstruační syndrom, neplodnost,  nebo pokles pánevního dna či dělohy,
  • a že živé a zdravé pánevní dno je výbornou prevencí proti těmto neduhům.
  • Prohloubíte kontakt se svým ženstvím a prospějete svému prožívání sexuality.

 

 

  

A protože se za TAJEMSTVÍM PÁNEVNÍHO DNA vydáme

Metodou 3 x 3 Renaty Sahani,

 

budeme se pánevnímu dnu věnovat ve třech rovinách,

 

rovině tělesné  (svaly PD jako součást hlubokého stabilizačního systému těla),

rovině emocionální  ( PD jako emoční barometr těla),

a rovině energetické  (PD jako energetická pumpa),

 

a budeme si povídat o tom, jak pánevní dno souvisí s dalšími dvěma patry našeho těla …  s krkem a chodidly.

 

  

Všechna cvičení jsou fyzicky nenáročná a zvládne je každá žena bez ohledu na věk nebo tělesné dispozice. Kromě cvičení si ale budeme také povídat a každá pro sebe objevovat, jaký vztah ke svému pánevnímu dnu máme, abychom pak mohly využívat potenciál, který v sobě skrývá, ve svůj prospěch.

 

A co je na Tajemství pánevního dna nejkrásnější?

Pokud se vydáte na tuto cestu bádání, získáte úplně jiný, mnohem bližší, vztah ke své pánvi a pocit, že tam jste opravdu DOMA. Ten pocit stability, zakořenění ve svém těle, za to opravdu stojí.

 

Máte-li chuť objevovat, ráda vás na tuto dobrodružnou cestu zvu!

 

Šárka Vorlová

 

 

 

                      

INFORMACE PRO HORMONÁLNÍ JOGÍNKY k pánevnímu dnu

  

Milé ženy,

 

protože cvičíte Hormonální jógu, bude pro vás blízké i téma pánevního dna, které taky jako HJ pozitivně ovlivňuje naše ženské zdraví,

ale trochu jinak, více ženskou cestou a do hloubky.

Dokonce do sestavy HJ patří, protože jeho správná aktivace je tím nejlepším provedením Múlabandhy.

 

S oběma metodami pracuji už více let a zjistila jsem, že se krásně doplňují. Ženy se hodně ptají, jaký je mezi nimi rozdíl a co jim přinese  práce s pánevním dnem jiného než HJ?

HJ je zaměřena na hormonální systém, harmonizuje ho a má i celkově mnoho skvělých účinků, mj. i harmonizačních. Je to ale sestava, která tělo spíše i přes svou harmonizaci aktivuje, nevede nás čistě ženským směrem. Práce s pánevním dnem je naopak zcela ženskou cestou dovnitř, cestou ponoru a pochopení. A i samotná práce se svaly se děje jemným ženským způsobem. Konečně získáme pocit, že jsme V NAŠÍ PÁNVI OPRAVDU DOMA. Právě vnímání těla je tou pravou branou k naší ženskosti a ženskému zdraví.              

Se znalostí práce s pánevním dnem je i samotné cvičení HJ jiné. Z mé zkušenosti více ženské.

   

Pro jakékoliv dotazy a přihlášení mi prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těším se na vás.