Milé ženy,

 

 

pánev je kolébkou života nás všech a v pánvi nás žen opět může další život vzniknout. Přesto tuto tak důležitou součást našeho těla ne příliš známe a často ji nevnímáme tak, jak by si zasloužila.

Tajemství pánevního dna, semináře a kurzy, jsou takovým návratem domů, do základny našeho těla, ve které vzniká sám život a kde je ukryté centrum našeho ženství.

 

 

Pokud se chcete vydat na pouť po jeho tajemstvích, jste zvány!

 

Jaké objevy na této cestě na vás čekají?

  • Objevíte svaly pánevního dna ve svém těle a naučíte se s nimi správně pracovat. Jako součást hlubokého stabilizačního systému těla je pak budete umět využívat nejen při cvičení, sportu, ale hlavně při zcela obyčejném pohybu v běžném životě. A pomůžete tak svým zádům, aby nebolela.
  • Zjistíte, jak souvisí stav pánevního dna s takovými obtížemi, jako jsou premenstruační syndrom, neplodnost, inkontinence, nebo pokles pánevního dna či dělohy.
  • Prohloubíte kontakt se svým ženstvím a prospějete svému prožívání sexuality.

 

 

 

A protože se za TAJEMSTVÍM PÁNEVNÍHO DNA I vydáme

Metodou 3 x 3 Renaty Sahani,

 

budeme se pánevnímu dnu věnovat ve třech rovinách,

rovině tělesné (svaly PD jako součást hlubokého stabilizačního systému těla),

rovině emocionální ( PD jako emoční barometr těla),

a rovině energetické (PD jako energetická pumpa),

 

a budeme si povídat o tom, jak pánevní dno souvisí s dalšími dvěma patry našeho těla …  s krkem a chodidly.

 

 

 

 v objevování pánevního dna pak můžete pokračovat účastí na semináři

 

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA 2,

který prohlubuje znalosti z Tajemství I

 

Poznáte své pánevní dno do větší hloubky jak ve svém těle, tak přes emoce i energii. Podle Metody 3x3 se budeme opět věnovat naší pánvi, ale mnohem důkladněji také patru krku a chodidel.

Prohloubíme poznání, cvičení i naše prožitky. A samozřejmě zopakujeme dovednosti práce se svaly pánevního dna z Tajemství I.

 

 

 

Všechna cvičení jsou fyzicky nenáročná a zvládne je každá žena bez ohledu na věk nebo tělesné dispozice. Kromě cvičení si ale budeme také povídat a každá pro sebe objevovat, jaký vztah ke svému pánevnímu dnu máme, abychom pak mohly využívat potenciál, který v sobě skrývá, ve svůj prospěch.

 

A co je na Tajemství pánevního dna nejkrásnější?

Pokud se vydáte na tuto cestu bádání, získáte úplně jiný mnohem bližší vztah ke své pánvi a pocit, že tam jste opravdu DOMA. Ten pocit stability, zakořenění ve svém těle, za to opravdu stojí.

 

S láskou vás, milé ženy, na tuto dobrodružnou cestu zvu.

Šárka Vorlová